Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://biedrusko.nieruchomosci-online.pl/osiedle-natura-biedrusko-1.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i38797.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://biedrusko.nieruchomosci-online.pl/osiedle-natura-biedrusko-1.html
https://biedrusko.nieruchomosci-online.pl/osiedle-natura-biedrusko-1.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i38797.html

Ceny
od 7 848 zł/m²
Metraże
od 60,30 do 62,49 m²
Liczba pokoi
Miejsca postojowe
naziemne

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny

od 7 848 zł/m²

Metraże

od 60,30 do 62,49 m²

Liczba pokoi

Miejsca postojowe

naziemne

7 nieruchomości w tej inwestycji

Inwestycja realizowana przez:

JakśBud Prosta Spółka Akcyjna

Biuro sprzedaży

Lipowa 4

Biedrusko 62-003

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWN6 62,31 m² 8 008,35 zł/m² 2/2 3 499 000 zł
Mieszkanie
499 000 zł 62,31 m²
8 008,35 zł/m² 3 pok.
WN6

MieszkanieWN2 62,49 m² 9 585,53 zł/m² parter/2 3 599 000 zł
Mieszkanie
599 000 zł 62,49 m²
9 585,53 zł/m² 3 pok.
WN2

MieszkanieWN1 62,49 m² 9 585,53 zł/m² parter/2 3 599 000 zł
Mieszkanie
599 000 zł 62,49 m²
9 585,53 zł/m² 3 pok.
WN1

MieszkanieWN3 62,39 m² 9 082,10 zł/m² 1/2 3 566 632 zł
Mieszkanie
566 632 zł 62,39 m²
9 082,10 zł/m² 3 pok.
WN3

MieszkanieWN5 60,30 m² 9 104,48 zł/m² 2/2 3 549 000 zł
Mieszkanie
549 000 zł 60,30 m²
9 104,48 zł/m² 3 pok.
WN5

MieszkanieWM3 62,39 m² 9 082,10 zł/m² 1/2 3 566 632 zł
Mieszkanie
566 632 zł 62,39 m²
9 082,10 zł/m² 3 pok.
WM3

MieszkanieWM6 62,31 m² 7 847,86 zł/m² 2/2 3 489 000 zł
Mieszkanie
489 000 zł 62,31 m²
7 847,86 zł/m² 3 pok.
WM6

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

JakśBud Prosta Spółka Akcyjna

Biuro sprzedaży

Lipowa 4

Biedrusko 62-003

608 628...

608 628 008

61 820 92 09

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij